Sortiment
Titulní stránka Kontakt Partneři :: připravujeme
Titulní stránka
Kontakt
SlužbySlužby nabízené v naší prodejně
Laminování LAMINOVÁNÍ
- laminování do formátu A3 do lesklé folie
Laminování je potažení povrchu průhlednou fólií s lesklým či matným povrchem za účelem zlepšení ochrany před mechanickým poškozením, ochrany před působením UV záření nebo pro zlepšení vzhledu povrchu. Laminace v exteriéru chrání povrch před otěrem, prachem a povětrnostními podmínkami.Výroba razítek TRODAT VÝROBA RAZÍTEK "Trodat"
Jednou ze základních potřeb podnikatelů je razítko. Nabízíme všechny druhy základních razítek, číslovaček, datumovek, náhradních polštářků i razítek samosestavovacích. Razítka jsou kvalitní, s nejnovějším designem a konstrukcí. Všechny druhy razítek jsou samobarvící, což znamená, že obsahují podušku se zásobníkem inkoustu a tím nemůže dojít k znečištění Vašeho oděvu, jelikož po otisku razítka se razítková plocha automaticky zakryje.Kopírovaní ČERNOBÍLÉ KOPÍROVÁNÍ AŽ DO FORMÁTU A3
Kopírování na černobílém kopírovacím stroji je dnes samozřejmostí v každé kanceláři. Kopie je provedena okamžitě, odpadá cesta do copyshopu a tím se ušetří čas potřebný k práci. Jiná situace nastane, pokud je třeba nakopírovat stovky nebo tisíce kopií.

Naše stroje za vás zařídí:
- oboustranné kopírování tisku
- upraví velikost kopie v rozsahu 50 - 400 %
- zmenší až 8 listů na jeden papír
- potisknou čiré folie a polokartonyKroužková vazba KROUŽKOVÁ VAZBA
Vazba plastová kroužková je nejpoužívanější vazbou. Výhodou je rychlost provedení vazby. Otevření vazby je 180 stupňů s možností rozebrání vazby bez použití vazače. V naší nabídce je i prodej osobních i kancelářských vazačů.
DHREPROS - Kancelářské potřeby
Palackého 122, 612 00 Brno

www.dhrepros.cz
info@dhrepros.cz
XHTML 1.0 | CSS